Dostawa

CZAS I KOSZTY REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 1. Sprzedawca niezwłocznie po potwierdzeniu otrzymania złożonego zamówienia przystępuje do jego realizacji.
 2. Przesyłki wysyłane są maksymalnie w terminie od 1 do 14 dni roboczych od otrzymania zaksięgowania wpłaty. O wysłaniu paczki Kupujący informowany jest oddzielnym mailem, który jest generowany automatycznie po złożeniu zamówienia. W szczególnych przypadkach powstałych z przyczyn obiektywnie niezależnych od Gypsywarsaw, Sprzedający zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji. Kupujący będzie o zaistniałych okolicznościach powiadomiony drogą telefoniczną bądź mailową. Klient ma możliwość rezygnacji z zamówienia w przypadku wydłużenia czasu realizacji zamówienia.
 3. W przypadku niedostępności części produktów objętych zamówieniem Kupującego informowany jest on o stanie zamówienia. Kupujący ma możliwość wybrania sposobu realizacji Zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). W przypadku braku odpowiedzi ze strony Kupującego w przeciągu 7 dni od dnia przesłania informacji o niedostępności części produktów – Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wysłania dostępnych pozycji w zamówieniu bądź anulowania zamówienia.
 4. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonych w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez Sklep ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że Strony postanowią inaczej.
 5. Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 6. Paczki nadawane są po uprzedniej zapłacie za zamówienie.
 7. Zamówiony towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu jako adres dostawy.
 8. Koszty transportu podane w Sklepie dotyczą przesyłek na terytorium Polski, koszty przesyłek do innych krajów ustalane są indywidualnie z Kupującym dla każdego zamówienia oddzielnie.
 9. Koszt dostawy na terenie Polski nie jest wliczony w cenę Towaru i będzie on wynosił kwotę zgodną z cennikiem Poczty Polskiej w zależności od wagi i wymiaru nadawanej Paczki. Cena Towaru na stronach www.gypsywarsaw.com każdorazowo zostanie powiększona o koszty przesyłki zgodnie z informacją, która pojawia się przy finalizacji transakcji zakupu.
 10. W przypadku stwierdzenia przez Kupującego uszkodzenia przesyłki, Gypsywarsaw zaleca sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera, który będzie zawierał dane odbiorcy i kuriera, jak również krótki opis wyglądu Towaru oraz niezwłoczne poinformowanie o tym Gypsywarsaw. 
 11. Nieodebrania paczki i zwrot przesyłki do Sprzedawcy skutkuje obciążeniem Kupującego kosztami zwrotu paczki do nadawcy oraz ponownego jej nadania i będzie on wynosił kwotę zgodną z cennikiem Poczty Polskiej w zależności od wagi i wymiaru nadawanej Paczki.